Jeśli szukają Państwo firmy, która może zająć się wykonaniem profesjonalnych instalacji odgromowych, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z przedsiębiorstwem Energotel. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować nie tylko montaż, ale także zaprojektowanie oraz ewentualne naprawy instalacji tego typu.

Chętnie podejmiemy się montażu instalacji odgromowej na takich obiektach jak np.: domy jednorodzinne, budynki przemysłowe, obiekty użyteczności publicznej, bloki mieszkalne, kościoły itd. instalacje odgromoweNiezależnie od konkretnego obiektu służymy Państwu kompleksowym wsparciem, na pewno uda nam się uzgodnić wszelkie szczegóły. Oferowane przez firmę Energotel instalacje odgromowe to konstrukcje wykonane nieodmiennie z najlepszych materiałów, odpowiadających aktualnym normom. Finalny koszt instalacji odgromowej jest uzależniony od konkretnego materiału, rodzaju wsporników i uchwytów oraz osprzętu odgromowego. Piorunochrony staramy się zawsze montować w taki sposób, aby były one jak najmniej widoczne. Realizując projekty instalacji odgromowych, zawsze staramy się bazować wyłącznie na najwyższej jakości elementach tzn.: masztach odgromowych, puszkach odgromowych, uziomach, uchwytach, złączach i dodatkowych akcesoriach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem niezawodnej, bezpiecznej instalacji odgromowej, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dlaczego warto zaufać profesjonalistom? Tylko poprawnie wykonana instalacja odgromowa skutecznie chroni budynek przez skutkami uderzeń piorunów. Decydując się na współpracę z firmą Energotel, mają Państwo pewność, że korzystają z usług wykwalifikowanych, doświadczonych i rzetelnych fachowców.

Dobór odpowiedniej instalacji odgromowej wymaga dużej wiedzy specjalistycznej – gwarantujemy Państwu kompetentne doradztwo. Z pewnością uda nam się wspólnie wybrać taki system odgromowy, który będzie pasował do konkretnego obiektu, a jego koszt nie będzie zbyt wysoki. Z przyjemnością udzielimy informacji na temat wykorzystywanych elementów instalacji odgromowych. Zachęcamy do kontaktu, z pewnością uda na się szybko ustalić szczegóły.